piątek, 25 marca 2016

Wiosenne przyjęcie .


(c) Rockmenowa

Wielkanoc   z  czym się   wam   kojarzy  mi  z   spędzonymi chwilami z  bliskimi   ,wspólnym   szykowaniem potraw   i   moimi   pupilami   rzecz   jasna   króliczkami (owieczki i   pisklaka  nie posiadam ) :D
Ale   to   czas   refleksyjny zwłaszcza teraz.Zwłaszcza   kiedy   w  tym roku cała rodzinka   będzie   .
Życzę    każdemu Wesołych  świąt Wielkanocy i  Dobrego śmigusa   dyngusa co by was   lali   jak już   letnią   wodą  .

***
W   tej notce   będą   bazy   do   ikon   ,ikony   ,koloryzacje  ,Nagłówki  ,sygnatury  ,Tapety,Tekstury   duże  i  małe  .Pojawią się   też   prace   z   współpracą   ,Stocki   Wielkanocne   ale   i   nie tylko  oraz  Wolne Szablony  .W  pracach   nie   będzie   typowo wielkanocnej tematyki 
Ale   też pojawią się   ciekawe   propozycje.Zważając   iż ostaniu   nikt nie   zamawiał  nic,a   na   zrobienie szablonu   zachodzi  mi  najwięcej   czasu   postanowiłam   wprowadzić   limit na   zamówienia

Limit  : 4  prace *
oznacza   to  iż obojętnie  jaka  praca   ale   tylko   4   zamówienia wykonam  .
Pewnie   w   kwietniu lub czerwcu   zmienię szablon  .


Paczkę   udostępnię   na deviantart bez   hasła   

IkonyNagłówek

Współpraca
Współpraca   z   prettysmilex
z Scar
również   z   Scar

Sygnatura

Tekstury małeTekstury   duże
(WYBACZCIE   ZA   JAKOŚ   PIERWSZY RAZ ROBIŁAM SAMA  )

Bazy Icon
Koloryzacja
Pobierz
 Pobierz
Pobierz 
Pobierz
Stock
Pobierz

Szablon  Wolny

Pobierz

Tapeta


4 komentarze:

 1. Dziewczyno, ty tak na serio?... szablon główny jest paskudny. Nic do siebie nie pasuje, kolory i czcionki wyjęte z dupy... te kody, powiewające amatorszczyzną i bezguściem. Estetyka leży i kwiczy. O nagłówku nie trzeba wspominać. Naucz się najpierw, a potem reklamuj na każdym graficznym blogu. I chyba nie masz pojęcia o istnieniu znaków interpunkcyjnych, bo twoich wypowiedzi nie da rady zrozumieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, super, ale dlaczego z anonima? :D
   Zastanów się człowieku, zanim napiszesz coś, co może sprawić komuś wielką przykrość. Naucz się wyrażać konstruktywną, ale niedotykającą nikogo krytykę.
   Pozdrawiam
   I/ http://radosne-jak-slonce.blogspot.com (proszę, tam możesz hejtować kolejne prace, skoro to tak bardzo sprawia ci przyjemność!)

   Usuń
  2. Hej Wam!

   Zgadzam się z Inga.
   Z anonima to każdy mądry, i oczywiście z hejtem, bo jak inaczej? Rozumiem, że coś może się nie podobać, bo nie każdemu się dogodzi w tym życiu, nawet internetowym.
   Ale to nie znaczy, aby z takim hejtem najeżdżać na autorkę bloga. Może i ma jakieś słabsze prace, ale to nie znaczy, aby sprawiać przykrośc takimi słowami! Może i szablon główny nie jest super rewelacyjny ale i najgorszy nie jest. Jak ci się nie podoba drogi anonimie, to sobie stąd idz i tu nie wchodz. A na reklamy autorki też nie musiałeś/aś reagować. Jeżeli blog ci się nie podoba, to od czego masz czerwony krzyżyk po prawej stronie ekranu u góry? Najlepiej komuś przykrość robić. Chyba cieszy cię to, co?
   Zresztą w tej notce są i te fajniejsze prace. Warto dodać trochę otuchy autorce. Wiadomo że od razu nie będzie się idealnym w robieniu czegoś, bo trzeba ćwiczyć.

   Usuń
 2. *na temat komentarzy powyżej*
  Zgadzam się w 80% z tym co mówi Anonim.
  W twoich pracach przede wszystkim brakuje spójności kolorystycznej, tzn. prace wyglądają jakby w ogóle nie miały koloryzacji. Żeby temu zapobiec, pobieraj koloryzacje od tych graficzek, które potrafią zrobić dobrą koloryzację, np. Lotus, Anusia, Carllonka.
  Po drugie, wtopienie stocków nie jest nawet znośne. Dlaczego przy białej teksturze wstawiasz ciemne zdjęcie, nie ustawiając żadnych kryć czy chociażby wtopienia? Przyczepię się jeszcze do tego, że stocki żyją własnych życiem nie zwracając uwagi na teksturę, która jest... (według mnie) dziwna. Patrząc na kawałki tekstur, które nie zasłaniają stocki lub postacie, mam wrażenie, że jest tam wszystko, według mnie te tekstury są zbyt chaotyczne. Poszukaj sobie tekstur graficzek, które działają od dawna i potrafią robić ładne tekstury.
  Po trzecie, postacie na pracy nie mogą być zniekształcone! Błagam zrób coś z tym. Możesz np. przyciskać SHIFT podczas zniekształcania obrazka. Po czwarte, napisy. Na twoich pracach napis kompletnie nie pasuje do reszty pracy. Tak jak stocki, napisy żyją własnym życiem. Przede wszystkim na blendach napisy powinny być stosunkowo większe, niż na pracach o większych rozmiarach. Z tego co wiem, to Anusia zrobiła kiedyś instrukcję na napisy, więc zajrzyj tam sobie. Po piąte i chyba ostatnie, to kompozycja pracy. Układ postaci, kontrast rozmiarowy pomiędzy dwoma postaciami i jakość zdjęć - tego wszystkiego brakuje. Staraj się w... ciekawszy sposób ułożyć jedną/dwie czy ile tam chcesz postacie, żeby to nie wyglądało jak ociosany pieniek. Z reguły jest tak, że jeżeli na blendzie/sygnaturze wstawiamy dwie postacie, to jedna z nich powinna być zdecydowanie mniejsza od tej drugiej (co prawda zdarzają się wyjątki, gdzie takich różnic nie ma i to wygląda fajnie, ale trzeba nad tym długo pracować), postaraj się to poprawić, bo to nie wygląda fajnie. Po szóste i chyba naprawdę ostatnie, wycięcie postaci. To jest podstawa dobrej pracy. tego trzeba się nauczyć i nie ma uproś. Na to chyba nie ma, żadnej instrukcji, więc tutaj nie pomogę.
  Mam nadzieję, że weźmiesz na poważnie moje rady/uwagi - ogólnie wszystko o czym napisałam a może z czasem twoje prace będą rozpoznawalne (w pozytywnym sensie).

  OdpowiedzUsuń