poniedziałek, 15 września 2014

42. We Gotta Hold OnWitajcie   wiem   iż   owy   gif skromny   ale   wdrażam się   więc  proszę   o   nadzwyczajną   łaskawość dla mojej osoby   zwłaszcza   iż widać   iż  sygnaturka z animacją niezwykle skromna  .Dziś 2 września   kończę   dokładnie   23 lata ale  jestem stara  .  Dlatego   pierwszą   notkę   poświęcam   kobiecym   ,a   drugą  część  mroczną. 
 Filmik   z   królikami  moimi wstawiony   na  
Youtube   przez   przypadek ale   też   ładnie   na nim królice   wyszły .

Koloryzacje
Pobierz
Sygnatura

Icon 

Base  Icon 


Nagłówki 

Speedart
 W  tej   mrocznej   notce   pragnę   dać   to co  przekaże   na Miesiąc tematyczny  :Wrzesień.

Koloryzacje
Pobierz 
 Pobierz
Pobierz

Ikon 


Sygnatury Base  Iocn Nagłówki 

Tapeta


2 komentarze:

 1. Jak można "siedzieć" tak długi czas w grafice i nadal robić taki chłam? Twoje prace są nadal na poziomie zerowym! Zwłaszcza napisy- bo tych to już wg nie umiesz zrobić/ umieścić/ dopasować. Postacie mogłabyś jakoś lepiej wtopić, dopasować do kolorystki nagłówka, może walić mniej tekstur? Bo w twoim wykonaniu wygląda to fe. Po prostu fe! Postacie są innego koloru, a tło jest napaćkane jakoś bez sensu. Mogłabym coś jeszcze wspomnieć o Twoim braku szacunku do języka polskiego. Tak kaleczyć nasz piękny język- jak tak można? Nie dość, że zdania są bez sensu (niepoprawne) to jeszcze interpunkcji brak... Aż się odechciewa wchodzić na tego bloga i chyba to właśnie zrobię. Przynajmniej ocalę oczy (jedynie się nie pośmieję ;c)

  UWAGA! TO NIE JEST HEJT, TYLKO KRYTYKA. SZCZERA I JAKŻE PRAWDZIWA :)

  Następnym razem może dokładnie myśl nad pracą, a nie jebnij teksturę, na nią inną teksturę, na to inną teksturę, na to np schody, na to koloryzację, a na to postać i bambam- praca gotowa! Gdybyś bardziej się do grafiki przykładała- pomyślała, miała pomysł, to twoje prace byłyby lepszej jakości, a przede wszystkim byłyby przemyślane i z sensem :D a i tak wg to OGAR NA NIBY RÓŻOWYM TLE? TAK BARDZO PASI!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " Witajcie wiem iż owy gif skromny ale wdrażam się więc proszę o nadzwyczajną łaskawość dla mojej osoby zwłaszcza iż widać iż sygnaturka z animacją niezwykle skromna . " - KUŹWA MYŚLĘ IŻ NIE WIEM CO MYŚLEĆ IŻ TO ZDANIE JEST IŻ BEZ SENSU IŻ

   "Dziś 2 września kończę dokładnie 23 lata ale jestem stara . " KOCHANIE, DZISIAJ JEST 16 WRZEŚNIA.... DZISIAJ DODAŁAŚ NOTKĘ... WIĘC WNIOSKUJĘ IŻ JUŻ NIC NIE KAPUJĘ

   "Dlatego pierwszą notkę poświęcam kobiecym ,a drugą część mroczną. " KOBIECYM. POŚWIĘCASZ KOBIECYM. CO TO "KOBIECYM". HALO, MÓZG. CO TO "KOBIECYM"? I CZEMU ONA TEMU (YHYM) NOTKĘ POŚWIĘCA?!

   achhh, a i ja już hejtuję, nie krytykuję xD

   Usuń